Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Puchar Lata 2022

Lp. Imię Nazwisko sektor stano waga p.Gr-Prix lokata 1. Jaworski Robert C 43 16480 1 1 2. Tarczoń Marcin B 22 16050 1 2 3. Garaj Emil A 1 4860 1 3 4. Kuś Robert C 47 13400 2 4 5. Tarczoń Bogdan B 20 10390 2 5 6. Koczor Stanisław A 7 3820 2 6 7. Malanowski Mirosław C 41 8940 3 7 8. Kuś Krystian B 14 5170 3 8 9. Kumański Zbigniew A 10 3720 3 9 10. Kumanski Bogdan C 49 5970 4 10 11. Lewiński Gezegorz B 15 3730 4 11 12. Chudzik Andrzej A 5 3250 4 12 13. Fic Michał C 45 4840 5 13 14. Świderski ...... więcej

Mistrzostwa Koła 2022 r Kategoria Spławik

I-tura. Zbiornik ,,Plaża" 29.05.2022 r Jastrzębie Zdrój LP. Nazwisko Imię sektor stano waga p.sektorop.Gr-Prix 1. Malanowski Mirosław C 73 10530 1 2. Kuś Robert A 22 7930 1 3. Kuś Krystian B 37 6430 1 4. Tarczoń Marcin C 70 8500 2 5. Markiewicz Piotr A 23 7270 2 6. Jaworski Robert B 39 5180 2 7. Koczor Stanisław C 55 6820 3 8. Adamowski Tomasz B 30 5040 3 9. Zaczkowski Adam A 21 3840 3 10. Kumański Bogdan C 69 5240 4 11. Kobylarczyk Jacek B 28 4600 4 12. Chudzik Andrzej A 24 3830 ...... więcej

Zawody z okazji Dnia Dziecka 2022 r

Na zbiorniku 639 ,,Plaża" w Jastrzębiu Zdroju Zarząd Koła PZW 81 ZDRÓJ-JASTRZĘBIE zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Dzieci młodsze: 1. Markiewicz Szymon - 5890 2. Manista Filip - 4810 3. Szulik Pola - 3450 4. Zawada Cezary - 2350 5. Tekla Oliwia - 1980 6. Brodziak Ksawery - 1760 7. Jendrysczyk Zuzanna - 750 8. Brodziak Kamila - 550 Dzieci starsze: 1. Bartolc Rafał - 3270 2. Syrek Lena - 2940 3. Szulik Lena - 1690 4. Płoszaj Hanna - 820 5. Kulig Kacper - ...... więcej

Mistrzostwa Koła Kategoria Spinning 2022 r

Mistrzostwa Koła PZW 81 ZDRÓJ-JASTRZĘBIE odbyły się na zbiorniku 639 ,,Plaża" w dniu 01.05.2022 r. Zawody sprawnie poprowadził sędzia główny kolega Andrzej Jaguś. Przy ładnej słonecznej pogodzie do zawodów przystąpiło 16 zawodników. Po czterech godzinach zmagań mistrzem koła na 2022 r został kolega Józef Syrek za złowienie szczupaka 72 cm, drugie miejsce zajął kolega Zenon Kadela za złowienie szczupaka 50 cm. Poza tym kilku zawodników złowiło niewymiarowe szczupaki i okonie.... więcej

Zawody Wiosna 2022

Lp. Nazwisko Imię sektor stano waga p.Gr-Prix lokata 1. Kuś Krystian C 30 7180 1 1 2. Goik Eugeniusz B 13 7050 1 2 3. Lewinski Grzegorz A 70 5960 1 3 4. Markiewicz Piotr B 23 6150 2 4 5. Chudzik Andrzej A 56 4890 2 5 6. Tarczoń Marcin C 35 4880 2 6 7. Kobylarczyk Jacek B 24 4810 3 7 8. Kochalski Krzysztof A 71 4010 3 8 9. Kumański Zbigniew C 36 3620 3 9 10. Kumański Bogdan B 17 3980 4 10 11. Sendlewski Bogdan A 58 3890 4 11 12. Fic Zbigniew C 38 3520 4 12 13. Koczor Stanisław B 15 3450 5 ...... więcej

Zawody Rozpoczęcie Sezonu 2022 Feeder

Lp. Nazwisko Imię Sektor Stano Waga Lokata 1. Martini Michał C 70 4840 1 2. Wywiał Dariusz A 24 3670 2 3. Tarczoń Marcin B 34 3430 3 4. Brodziak Piotr C 71 4640 4 5. Sendlewski Bogdan B 35 2840 5 6. Ciesla Paweł A 17 2560 6 7. Jaworski Robert C 56 4410 7 8. Kochalski Włodzimierz B 40 2500 8 9. Syrek Jarosław A 19 1540 9 10. Piekac Krzysztof C 72 3760 10 11. Janulek Adam B 30 2000 11 12. Duda Kamil A 22 1260 12 13. Matyjaszczyk Leon C 68 3410 13 14. Manista Damian B 38 1540 14 15. Kobylarczyk Jacek A ...... więcej

Zawody Zakończenie Sezonu 2021

Lp. Nazwisko Imię sektor stano waga p.Gr-Prix lokata 1. Tarczoń Marcin C 60 6990 1 1 2. Markiewicz Piotr A 17 5420 1 2 3. Syrek Jarosław B 36 4805 1 3 4. Żukowiec Artur A 16 5245 2 4 5. Piekac Krzysztof B 32 4130 2 5 6. Koczor Stanisław C 59 3155 2 6 7. Kochalski Włodzimierz A 14 4725 3 7 8. Kumański Zbigniew B 35 3780 3 8 9. Derkowski Marian C 56 2300 3 9 10. Wiśniewski Leszek A 12 3995 4 10 11. Tarczoń Bogdan B 25 3595 4 11 12. Matyjaszczyk Leon C 55 2265 4 12 13. Kobylarczyk Jacek A 19 3345 5 ...... więcej

Puchar Jesieni 2021

Lp. Nazwisko Imię Sektor Stano Waga p.Gr-Prix Lokata 1. Kumański Zbigniew C 32 8305 1 1 2. Koczor Stanisław A 9 6645 1 2 3. Brodziak Piotr B 13 5350 1 3 4. Lewinski Grzegorz C 31 6640 2 4 5. Walczak Jarosław A 8 5450 2 5 6. Tarczoń Bogdan B 18 4645 2 6 7. Fic Michał C 30 4975 3 7 8. Derkowski Marian A 1 3390 3 8 9. Jendrysczyk Marek B 12 3060 3 9 10. Tarczoń Marcin C 28 3930 4 10 11. Sendlewski Bogdan A 7 2960 4 11 12. Markiewicz Jerzy B 14 2595 4 12 13. Fic Zbigniew C 29 3900 5 ...... więcej

Zawody Towarzyskie 2021

Lp. Nazwisko Imię Sektor Stano Waga p.Gr-Prix Lokata 1. Kuś Krystian A 14 11700 1 1 2. Markiewicz Piotr B 25 10800 1 2 3. Kumański Zbigniew C 44 8575 1 3 4. Syrek Jarosław C 47 6495 2 4 5. Piekac Krzysztof A 22 6465 2 5 6. Wiśniewski Leszek B 26 5105 2 6 7. Walczak Jarosław A 21 5060 3 7 8. Lewiński Grzegorz B 29 3905 3 8 9. Żukowiec Artur C 48 3865 3 9 10. Ściślak Jacek A 17 4520 4 10 11. Garaj Emil C 46 3715 4 11 12. Kochalski Krzysztof B 28 3590 4 12 13. Fic Michał A 18 3780 5 ...... więcej

Puchar Lata 2021

Lp. Nazwisko Imię Sektor Stano Waga p.Gr-Prix Lokata 1. Tarczoń Marcin B 18 20870 1 1 2. Syrek Jarosław A 1 17170 1 2 3. Kumański Zbigniew C 30 11660 1 3 4. Lewiński Grzegorz A 4 16620 2 4 5. Piekac Krzysztof B 14 12590 2 5 6. Koczor Stanisław C 28 10090 2 6 7. Tarczoń Bogdan A 7 13020 3 7 8. Żukowiec Artur B 16 10250 3 8 9. Adamowski Tomasz C 24 7810 3 9 10. Goik Eugeniusz A 2 9155 4 10 11. Wiśniewski Leszek B 20 6775 4 11 12. Król Stanisław C 22 6695 4 12 13. Kobylarczyk Jacek A ...... więcej